آب و هوا حسین طیبی hosein tayebi varzeshi-Football iran

آب و هوا: حسین طیبی hosein tayebi varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار اجتماعی مامور زن گشت ارشاد بارها به دختران گل داده بود

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه‌های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گ

مامور زن گشت ارشاد بارها به دختران گل داده بود

مامور زن گشت ارشاد بارها به دختران گل داده بود

عبارات مهم : ایران

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گفت: در این ماجرا دو زن با کلماتی بسیار زشت و رکیک به مأمور ما که به آنها تذکر داده بود حمله ور شدند، در فیلمی که بخشی از آن انتشار یافته کاملاً واضح است که این دختران از چه کلمات رکیکی استفاده می کنند. خوب، بعد از این همه دیدند که چه فضاسازی کردند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در نخستین همایش فرهنگیاران پلیس که با همکاری معلمان پرورشی مدارس پایتخت کشور عزیزمان ایران در تالار فرهنگ برگزار شد، گفت: معلمان اسطوره های مسئولیت پذیری و ایثار بوده و عنصر مهم در تربیت نسل آینده هستند. ما باید به دانش آموزان و نوجوانان خود نحوه تفکر درست را آموزش دهیم و این در حالی است که در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا نوجوانانشان را با فرهنگی خاص که القاکننده راهبری آنها در آینده است تربیت می کنند و به آنها یاد می دهند که باید دنیا را رهبری کرده و سیستم آموزشی آنها نیز بر همین باور چیده شده است است.

وی با بیان اینکه “کشورهای غربی و آمریکا می خواهند کنترل ما را به دست گیرند”، گفت: بیشترین هجمه ای که دشمن های به ما وارد می کنند تنها به خاطر ایده و تفکری است که ما داریم و معتقدیم همه ملت ها باید آزاد باشند و کسی نباید جهت دیگری تعیین وظیفه کند و دامنه این دشمنی تا اندازه ای است که بارها خودشان اعلام کردند که میلیاردها دلار جهت تحقق اهداف شوم خود هزینه می کنند ولی دست آخر کشور عزیزمان ایران مانع دستیابی به اهداف آنها در منطقه می شود.

مامور زن گشت ارشاد بارها به دختران گل داده بود

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با ابراز اینکه “باید هوشیارانه نسبت به دنیای امروز نگاه کنیم و از مشکل های مسیر اطلاع داشته باشیم”، گفت: ما باید بدانیم که در چه مسیری گام گذاشتیم و چه راه مشکل را گزینش کرده ایم و دلیرانه و شجاعانه ایستادگی کنیم ولی متأسفانه بعضاً شاهدیم بعضی از جوانان بسیار راحت در دامن دشمن می غلطند که باید با آموزش های صحیح اجازه ندهیم چنین اتفاقی بیفتد. پلیس یک مجموعه مردمی است و الحمدالله در آخرین نظرسنجی ها در رتبه چهارم مقبولیت میان مردم قرار داشته و این رضایت مردمی بالاترین افتخار جهت ماست که خود را خادم مردم و خدمت گزار آنها می دانیم.

وی با تأکید بر اینکه “دشمن برنامه ریزی های سنگینی جهت ترویج ابتذال و قانون گریزی جوانان ما کرده است”، تصریح کرد: امروز شاهدیم که دشمن در تمام صحنه ها امکانات کامل خود را به میدان آورده و در جهت ابتذال و قانون گریزی جوانان ما گام برمی دارد.

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه‌های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گ

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گفت: در این ماجرا دو زن با کلماتی بسیار زشت و رکیک به مأمور ما که به آنها تذکر داده بود حمله ور شدند، در فیلمی که بخشی از آن انتشار یافته کاملاً واضح است که این دختران از چه کلمات رکیکی استفاده می کنند. خوب، بعد از این خودتان شاهد بودید که چه فضاسازی کردند.

رحیمی ادامه داد: این اتفاق درحالی افتاد که این مأمور زن، بارها به زنان و دختران این شهر گل هدیه داده بود و آنها اطلاع کامل داشتند که این زن هر روز در آن نقطه از پارک طالقانی انجام وظیفه می کند لذا با نیت درگیری وارد صحنه شدند تا فیلمی تهیه کرده و به آن دختر معلوم الحال بدهند.

وی اضافه کرد: بعد از این فضاسازی ها و هجمه هایی که علیه پلیس و مأموران ما شد همه تصور کردند ما با این فضاسازی ها می ترسیم و صحنه را خالی می کنیم، ولی ما در برابر 200 هزار شهید این مرزوبوم چه جوابی بدهیم و چگونه می توانیم عقب نشینی کنیم و در محکمه الهی چه پاسخی خواهیم داشت؟

مامور زن گشت ارشاد بارها به دختران گل داده بود

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران تأکید کرد: شما معلمان و یکایک آحاد جامعه اگر دقایقی به این مباحث توجه کنید متوجه می شویم که امروز کشورمان در چه وضعیتی واقع شده است است و هر یک از ما چه مسئولیتی به عهده داریم؛ مگر می توانیم عقب نشینی کنیم.

رحیمی با ابراز اینکه نیروی انتظامی و پلیس خادم مردم بوده و در برابر اشرار و مجرمان با قدرت می ایستد گفت: یکی از رویکردهای حساس و مهم ما رویکرد اجتماعی است و امروز 5730 نفر به عنوان پلیس افتخاری، 8320 نفر به عنوان فرهنگیار ترافیکی و بیش از یک میلیون دانش آموز تحت عنوان همیاران پلیس ما را جهت ارتقای امنیت و فرهنگ ترافیکی و پلیسی یاری می دهند.

رئیس پلیس پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به فیلم جنجالی درگیری یکی از مأموران زن گشت ارشاد با دو دختر جوان و هجمه‌های سنگینی که بعد از آن به پلیس وارد شد، گ

رئیس پلیس پایتخت در خصوص حضور پلیس در اطراف مدارس، خاطرنشان کرد: در برابر واطراف تمام مدارس و دبیرستان ها بالاخص مدارس دخترانه پلیس کنترل و حفاظت از حریم دانش آموزان را بر عهده دارد، به خصوص در صبح و وقت تعطیلی مدارس.

واژه های کلیدی: ایران | دختران | دخترانه | پلیس پایتخت | تعطیلی مدارس | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz