آب و هوا حسین طیبی hosein tayebi varzeshi-Football iran

آب و هوا: حسین طیبی hosein tayebi varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار بین الملل از نظر پنتاگون مردم آمریکا هم دشمن هستند! / عضو سابق کنگره

عضو سابق کنگره آمریکا گفت، پنتاگون مکان حضور حدود ۴۴ هزار تن از پرسنل نظامی را “نامشخص” عنوان کرده و به دلایل امنیتی و لزوم حفاظت از آنها برابر “دشمن” اشاره کرد

از نظر پنتاگون مردم آمریکا هم دشمن هستند! / عضو سابق کنگره

عضو سابق کنگره: از نظر پنتاگون مردم آمریکا هم دشمن هستند!

عبارات مهم : آمریکا

عضو سابق کنگره آمریکا گفت، پنتاگون مکان حضور حدود ۴۴ هزار تن از پرسنل نظامی را “نامشخص” عنوان کرده و به دلایل امنیتی و لزوم حفاظت از آنها برابر “دشمن” اشاره کرده است و این بدهید معناست که مردم آمریکا هم در همان دسته بندی قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، ران پل، از اعضای سابق کنگره آمریکا به راشا تودی گفت، فقدان مسوولیت راجع به کجایی حضور نیروهایی آمریکایی مساله عجیبی نیست آیا که این مساله در سال های گذشته به “امری معمول” تبدیل شده است هست. با این حال، شرایط به شکلی هشدارآمیز در ماه های اول ریاست جمهوری دونالد ترامپ وخیم تر شد.

از نظر پنتاگون مردم آمریکا هم دشمن هستند! / عضو سابق کنگره

این سیاستمدار سابق آمریکایی گفت: مدیر جمهوری می خواهد همه چیز زیر نظرش باشد آیا که نمی خواهد مردم بدانند و او فکر می کند که این سیاست مناسبی هست. طبق قانون اساسی او اجازه ندارد که سربازان آمریکایی را بدون اطلاع مردم و کنگره به سراسر دنیا بفرستد. جدای از قانون اساسی، “قطعنامه اختیارات جنگی” وجود دارد که به وضوح تاکید دارد دولت آمریکا باید راجع به مکان حضور نیروهای آمریکایی اطلاع رسانی کند. با این وجود، مکان حضور حدود ۴۴ هزار سرباز “نامشخص” گزارش می شود.

ران پل تاکید کرد: پیشنهاد من این است که آنها می توانند جهت حل این آشفته بازار که اشتباه هست، سربازان را به منزل برگردانند. در آن صورت، سربازان همینجا هستند و مساله ای هم پیش نمی آید. ولی این در صورتی است که آنها در ۱۵۰ کشور و یا زیاد نباشد چون در آن صورت مساله خیلی تفاوت می کند. خصوصا هنگامی که آنها بگویند این محرمانه هست، ما نباید اجازه دهیم مردم مطلع شوند و ما نمی توانیم اجازه دهیم که دشمن بداند نیروهای ما کجاست. بنابراین، آنها مردم آمریکا را در دسته بندی دشمن قرار می دهند لیکن ما مجاز به دانستن نیستیم.

عضو سابق کنگره آمریکا گفت، پنتاگون مکان حضور حدود ۴۴ هزار تن از پرسنل نظامی را “نامشخص” عنوان کرده و به دلایل امنیتی و لزوم حفاظت از آنها برابر “دشمن” اشاره کرد

واژه های کلیدی: آمریکا | سربازان | پنتاگون | آمریکایی | ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz