آب و هوا حسین طیبی hosein tayebi varzeshi-Football iran

آب و هوا: حسین طیبی hosein tayebi varzeshi-Football iran

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بگویند بخاطر پول از تیم‌ ‌ملی رفتم تا جوابشان را بدهم/ تمام طلبم را از استقلال می‌گیرم ، نکونام

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه می‌گوید که معروف بودن یا نبودن بازیکنانش در زمین فوتبال جهت او اهمیتی ندارد و از بازیکنان جوان تیمش کاملا راضی است. 

بگویند بخاطر پول از تیم‌ ‌ملی رفتم تا جوابشان را بدهم/ تمام طلبم را از استقلال می‌گیرم ، نکونام

نکونام: بگویند بخاطر پول از تیم ملی رفتم تا جوابشان را بدهم/ تمام طلبم را از استقلال می گیرم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه می گوید که معروف بودن یا نبودن بازیکنانش در زمین فوتبال جهت او اهمیتی ندارد و از بازیکنان جوان تیمش کاملا راضی هست.

به گزارش ایسنا، جواد نکونام در تمرین تیم فوتبال خونه به خونه و در جمع خبرنگاران، گفت : در حال حاضر در پایتخت کشور عزیزمان ایران و در اردوی آماده سازی هستیم. به طور کلی شرایط تیم خوب هست. در حال تمرین هستیم تا جهت بازی با مس رفسنجان آماده شویم.

بگویند بخاطر پول از تیم‌ ‌ملی رفتم تا جوابشان را بدهم/ تمام طلبم را از استقلال می‌گیرم ، نکونام

او ادامه داد: با در نظرگرفتن این که تیم امید ما قهرمان کشور شده است بود سیاست کلوب استفاده از بازیکنان تیم امید کلوب بود. میانگین سنی ما پایین هست. به نظر من اسامی در زمین فوتبال بازی نمی کنند و شهرت بازیکن اهمیتی جهت من ندارد. بازیکنان من کیفیت خوبی دارند و همه آنها جهت من معروف هستند. تمرکز ما در حال حاضر روی لیگ است و زمانی که به مسابقه های جام حذفی نزدیک شدیم، تلاش می کنیم که در آن جا هم موفق شویم. هر چند که تا این جای کار هم خیلی خوب عمل کردیم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه در خصوص اوضاع تیمش در جام حذفی، بیان کرد: تیم استقلال خوزستان شرایط خوبی دارد و این بازی در زمین آنها برگزار می شود. هنگامی که توانستیم دو تیم لیگ برتری را در جام حذفی از بین بردن کنیم، قطعا به فینال و قهرمانی هم فکر می کنیم ولی شرایط بسیار سخت است.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه می‌گوید که معروف بودن یا نبودن بازیکنانش در زمین فوتبال جهت او اهمیتی ندارد و از بازیکنان جوان تیمش کاملا راضی است. 

نکونام ادامه داد: من نمی خواهم پرسشها لیگ برتر و لیگ یک را با هم مقایسه کنم. در لیگ یک به غیر از یک بازی، داوران قضاوت خوبی را در بازی های ما انجام دادند. فرقی هم نمی کرد که ما ببریم، ببازیم یا مساوی کنیم، به نظرم داوری ها عالی بوده هست. توصیه امیدوار کننده این است که تمام داورانی که در لیگ یک سوت می زنند در سطح لیگ برتر هستند. من فکر می کنم که آینده داوری ما خیلی روشن هست.

او در خصوص تغییرات پی در پی مربیان در فوتبال هم گفت: به نظر من راحت ترین کار، عوض کردن مربی هست. باید صبر و تحمل مسئولان اوج برود. فوتبال کشور عزیزمان ایران را نمی توان با فوتبال اروپا مقایسه کرد. آنها هنگامی که می خواهند یک مربی را جهت تیمشان گزینش کنند، آشنایی کاملی از توانایی های او دارند. بوروسیادورتموند از اول فصل در بسیاری از بازی ها نتیجه های بدی گرفت ولی باز هم مدیریت کلوب از سرمربی حمایت کردند و زمانی که شرایط بسیار بد شد مربی را عوض کردن دادند. عوض کردن مربی در اروپا برعکس کشور عزیزمان ایران در آخرین مرحله اتفاق می افتد.

نکونام در مورد اظهار نظر کارلوس کی روش مبنی بر این که بازیکنان ایرانی توانایی بیش از ۶۰ دقیقه دویدن را ندارند، خاطر نشان کرد: من بازیکن ملی پوش ندارم که بخواهم در مورد آنها نظر دهم ولی آمادگی بازیکنان در جام جهانی حرف اول را می زند.

بگویند بخاطر پول از تیم‌ ‌ملی رفتم تا جوابشان را بدهم/ تمام طلبم را از استقلال می‌گیرم ، نکونام

مربی سابق تیم ملی فوتبال در خصوص نحوه خروجش از تیم ملی هم، گفت : هر کسی که می گوید من به خاطر پول از تیم ملی رفته ام، صحبت کند تا جوابش را بدهم. دوست ندارم در خصوص آن اتفاقات صحبت کنم. من زمانی بازیکن و مربی تیم ملی بودم و جهت فوتبال کشورم زحمت کشیدم. در حال حاضر هم جهت تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

نکونام در پاسخ به این پرسش که آیا جهت رفتن به تیم تراکتورسازی تبریز و جانشینی گل محمدی با او صحبتی شده است است یا خیر؟ بیان کرد: با من صحبتی نشده هست. تبریز از لحاظ تماشاگر و علاقمندی فوتبال از پتانسیل بالایی برخوردار است و هواداران روی تیم ارزش تعصب دارند. هنگامی که قبل از شروع فصل با من صحبت کردند، با تمام وجود دوست داشتم به آن جا بروم، چون شهر تبریز را بسیار دوست دارم ولی در حال حاضر هیچ صحبتی با من نشده است و تمام تمرکزم بر روی تیم خودم یعنی خونه به خونه است.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه می‌گوید که معروف بودن یا نبودن بازیکنانش در زمین فوتبال جهت او اهمیتی ندارد و از بازیکنان جوان تیمش کاملا راضی است. 

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه راجع به اوضاع تیمش، گفت : من از روز اول گفتم که ما بازی به بازی پیش می رویم. در لیگ یک امسال به نظر من هفت مدعی افزایش به لیگ برتر وجود دارد و تیم افزایش کننده نیز از الان مشخص نیست. شرایط جهت افزایش بسیار سخت هست. از بین بردن لیگ برتری ها به دست تیم های لیگ یک گواه قدرت لیگ یک هست. تیم های بزرگی همچون ذوب آهن و تراکتورسازی از جام حذفی از بین بردن شدند و تیم خون به خونه هنوز در جام حذفی هست. امیدوارم که در آخر فصل ما تیم افزایش کننده به لیگ برتر باشیم.

او ادامه داد: ما سه بازیکن تازه را جذب کرده ایم و فکر می کنم که یک بازیکن دیگر را هم جذب کنیم.

بگویند بخاطر پول از تیم‌ ‌ملی رفتم تا جوابشان را بدهم/ تمام طلبم را از استقلال می‌گیرم ، نکونام

نکونام در مورد مدعیان قهرمانی در لیگ برتر، اظهار کرد: به نظر من استقلال و پرسپولیس هر لحظه مدعی قهرمانی هستند. امسال از قدرت تراکتورسازی هم نمی توان به آسانی عبور کرد. شرایط سپاهان هم روز به روز بهتر می شود. سپاهان از لحاظ کیفیت بازیکن در حد قهرمانی لیگ برتر هست. نمی توان در حال حاضر با قطعیت گفت که چه تیمی قهرمان می شود. امیدوارم که استقلال به پیشرفتش ادامه دهد و فاصله اش را با صدر جدول رده بندی کمتر کند. پیشرفت استقلال و پرسپولیس در پیشرفت فوتبال کشور عزیزمان ایران تاثیر مثبت می گذارد.

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص طلبش از این تیم، گفت : من نامه زدم ولی جوابی دریافت نکردم. بعد از آن به کمیته انضباطی شکایت کردم. اگر روزی برسد که نامه ای از AFC یا فیفا در خصوص طلب من و محرومیت احتمالی استقلال به دست کلوب برسد و مسئولان کلوب بخواهند مرا در برابر مردم قرار دهند، من هم بلدم که چگونه با آنها برخورد کنم. من مذاکرات بسیاری با مسئولان استقلال انجام داده ام تا مسالمت آمیز این عنوان حل و فصل شود.

او اضافه کرد: درخواست اولیه من این بود که کلوب فقط مالیات من را پرداخت کنند و من مابقی طلبم را ببخشم ولی آنها حتی این خواسته من را نیز انجام ندادند. به همین علت من تمام طلبم را از استقلال می گیرم. من بازیکن استقلال بودم ولی این علت نمی شود که از بی احترامی مسئولان کلوب بگذرم. به من بی احترامی شده است و من این عنوان را پیگیری می کنم. مسئولان کلوب اهمیتی به پرداخت طلب بازیکنان استقلال نمی دهند و عوض آن مصاحبه می کنند که فلان بازیکن و فلان مربی می خواهد استقلال را محروم کند. ما فقط می خواهیم حقمان را دریافت کنیم و برابر این بی احترامی ها را بگیریم. منظورم از بی احترامی این است که کسی از راه برسد و مدیرعامل کلوب شود و جواب پیامک و ایمیل جواد نکونام با این همه سابقه را ندهد. هر کسی باید جای خودش باشد و مردم باید متوجه شوند که مدیرانی که به این کلوب می آیند دلشان جهت استقلال نمی سوزد. همه مدیران کلوب تیم را با بدهی تحویل مدیر بعدی می دهند.

او در خصوص اظهار نظر افتخاری، مدیرعامل کلوب استقلال مبنی بر این که زمانی که نکونام به فوتبال آمد، من سرپرست تیم ملی بودم، گفت : من که این عنوان را به یاد ندارم. البته خیلی ها در فوتبال آمده و رفته اند. مهم این است که اسم تان به نیکی باقی بماند.

نکونام در خصوص بعضی پرسشها در لیگ یک هم بیان کرد: توجه به لیگ یک کمتر از لیگ برتر هست. با توجه به آن چیزی که من شنیده ام شرایط لیگ امسال نسبت به گذشته بهتر شده است و امیدوارم که این پیشرفت ادامه داشته باشد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در خصوص قرعه کشور عزیزمان ایران در جام جهانی نیز گفت : پرتغال و اسپانیا مدعی جام جهانی هستند و شرایط بسیار سخت هست. آرزوی همه ما ایرانیان افزایش به مرحله دوم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هست. امیدوارم که این اتفاق بیفتد.

نکونام در آخر در خصوص مشکلاتی که در مسیر واگذاری دو کلوب استقلال و پرسپولیس به بخش شخصی وجود دارد، گفت : من هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم و فقط باید امیدوار باشیم که شرایط استقلال و پرسپولیس بهتر شود تا در نهایت شرایط فوتبال ملی ما پیشرفت کند.

واژه های کلیدی: ایران | افزایش | ایرانی | بازیکن | فوتبال | استقلال | ایرانیان | بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz